Cesty za golfem

Seefeld-750Už po dvanácté vydal časopis GOLF ročenku rakouského golfu. 120 stránek inspirace: výběr hřišť, hotelů a turistických oblastí, kde je o nás opravdový zájem, vyjádřený zde jejich inzercí. Našinci sem proudí za kvalitními hřišti uprostřed scenérií hor a za nefalšovanou rakouskou pohostinností. Předplatitelé najdou ročenku přiloženou k aktuálnímu vydání, všichni ostatní si ji mohou celoročně prohlížet na webu našeho časopisu www.golfinfo.cz a každé pondělí v Golf News. Ročenku si ponechte, může vám posloužit dlouhodobě, je zde spousta skvělých tipů na hru a ubytování, konkrétní nabídky a balíčky, kde můžete podstatně ušetřit. Golf je o poznávání...

Celý článek...

ReitersBad Tatzmannsdorf – destinace jako stvořená pro milovníky golfu i skvělého jídla a vína se ale nachází v Rakousku, zhruba sto kilometrů pod Vídní. Tam, kde Rakousko už není Maďarsko, a ještě není tak úplně Štýrsko, leží Reiter's Burgenland Resort. Tento kouzelný kout Rakouska se prezentuje jako oáza dobré pohody. Mírně zvlněná krajina, jejíž svahy jsou porostlé lesy a vinicemi, hodně slunce a příjemné klima – to vše je jako stvořené pro skvělou dovolenou. Celá oblast je právem označována za nejslunnější region s více než 300 slunečnými dny v roce.

Celý článek...

Pebble-Beach-750Přístup k nejexkluzivnějším klubům světa je umožněn jen hodně bohatým. Podívejme se na tři kluby, kde to stojí nejvíc, ale pustí vás tam, a na další tři, které mají jen velmi omezený okruh členů a dostat se mezi ně znamená často nejen dát balík, ale ještě splnit další podmínky.

Celý článek...

black-stork-ilu1-750Golfová sezóna začala pod Tatrami tento rok oveľa skôr. Teplé jarné počasie umožnilo v Golfovom rezorte Black Stork hru na krásne zelených greenoch už v marci. Poloha ihriska pod tatranskými štítmi má benefit kvalitu horského vzduchu pri hre golfu, je ako stvorená pre rekreáciu ako aj rehabilitáciu pre ľudí s dýchacími problémami.

Celý článek...

prinPoslední roky golfový svět netrpělivě sledoval výstavbu dalšího golfového hřiště na Mauriciu. Jeho plánované dokončení pozdržel covid. V prosinci minulého roku turnaj AfrAsia Bank Mauritius Open série DP World Tour konečně zahájil jeho provoz.

Celý článek...

black-stork-deti-750Doprajte deťom objaviť čaro golfu vo Vysokých Tatrách. Pre juniorov od 6 do 14 rokov sme pripravili golfovú školu s výukou golfovej hry pod vedením golfových trénerov a inštruktorov v rozsahu 3- 5 hodín denne!

Celý článek...

weitra-ilu-750Kromě úžasného golfu (Golfclub Weitra je partnerem v projektu 1fee2hráči a vouchery zde lze uplatnit od pondělí do pátku) budou každý měsíc v kuchyni připravovat speciality z jiného oboru. Ryby, skopové, pečené vepřové, drůbež, zvěřin... vše končí v listopadu husou a v prosinci stejky. Několikrát během sezóny bude večer navíc zpestřen živou hudbou na venkovním pódiu.

Celý článek...

black-stork-750K dpospozícii tak už pre vás bude 18 letných jamiek ihrisiek Taylor/A a Braid/B. Zvýhodnená cena Green Fee (30€/9 jamiek; 40€/18 jamiek) pokračuje do 27.3.2024.

Celý článek...

poysdorf-summer-750Poysdorf, hřiště co by kamenem dohodil od Mikulova, funguje celoročně na letní greeny. To není taková novinka. Novinkou posledních dní je, že tráva už je jarně zelená a hřiště ve velmi dobré kondici.

Celý článek...

Korutany-2-750Zaujalo vás to? Přečtěte si, co všechno nabízí golf v Korutanech, organizace Golf Alpe Adria a jejich partnerské hotely: Korutany leží o poznání jižněji, jaro tam nastupuje rychleji, zdejší hřiště jsou hratelná dřív než ta česká. A nabídka je bohatá... Co je rozhodujícím kritériem pro dokonalou golfovou dovolenou? Z průzkumu vyplývá, že zásadních je sedm bodů. . Každý je blíže rozveden v jednom z následujících odstavců.

Celý článek...

Strana 1 z 60

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...