Golf aktuálně Čísla nelžou. Jeden Američan v Augustě neumí, druhý naopak ano

Augusta, každoroční dějiště Masters, je velmi specifickým hřištěm a odborníci vždy upozorňují na to, že některým hráčům prostě sedí víc a jiným méně. Hovoří se často o výhodě levorukých golfistů a zpochybňují šance známých ranařů, třeba Roryho McIlroye, který na zelené sako stále čeká marně. Podobně se na tomhle turnaji nikdy moc nevedlo také Brysonu Dechambeauovi, který tady skončil paradoxně nejlépe ještě jako amatér v roce 2016 (dělené 21. místo) zatímco při šesti startech pod hlavičkou profesionála zapsal nevídanou řádku double bogey či horších výsledků a poslední dva roky neprošel ani cutem. Hledáte pravý opak? Tipem by mohl být Will Zalatoris, americký dlouhán v Augustě hned při svém debutu skončil druhý o jedinou ránu za vítězným Matsuyamou, a o rok později dělil šestou příčku.

Připravil: Lukáš Pařenica

Zdroj:
https://www.golfdigest.com/story/masters-2024-history-shows-bryson-dechambeau-is-the-master-of-disaster-at-augusta-national?
https://golf.com/instruction/putting/why-will-zalatoris-plays-well-at-masters/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...