rules-official-250Obvyklé jarní kurzy rozhodčích, které se letos uskuteční jen dva (2.-3. března v Erpetu a 24.-23. března na Kaskádě), nahradí v roce 2019 výukové semináře zaměřené na základní změny v pravidlech a jejich praktickou aplikaci. Tyto semináře se budou konat v jednotlivých klubech (samozřejmě lze sloučit i více klubů najednou) a jejich časových rozsah je zhruba 4 hodiny, takže je možno je uspořádat i odpoledne nebo v podvečer všedního dne.

Odpolední semináře
Kluby, které mají o pravidlový seminář pro své členy zájem, by měly kontaktovat buď Komisi rozhodčích, jejímž předsedou je Dalibor Procházka ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), nebo přímo některého lektora z příslušného regionu.

Dvoudenní kurzy
Lektorem obou kurzů bude předseda Komise rozhodčích Dalibor Procházka. Přihlášky zasílejte přímo na jeho adresu ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), ovšem nově by měly být standardně podávány prostřednictvím klubu.

Termíny a místa konání kurzů jsou následující:
2.-3. 3. 2019 - Praha/Erpet
23.-24. 3. 2019 - Brno/Kaskáda

S ohledem na to se i letos, stejně jako v loňském roce, uskuteční pouze dva centrální kurzy rozhodčích, které budou primárně určeny pro vyšší kategorie a ty, kteří si budou chtít zvýšit kvalifikaci, případně pak pro nové zájemce. V případě dostatečné kapacity se samozřejmě bude moci zúčastnit kdokoliv.

Zdroj: cgf.cz

Odkaz na stažení Pravidel golfu ZDE
http://fls.cgf.cz/DBFL/CGSRedaction/Documents/Pravidla%202019%20-%20Tisk%20A5_v2.pdf


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...