Celadna-clubhouse-750V průběhu dubna převzala správu Prosper Golf Resortu Čeladná společnost Prosper Golf Resort a.s. a po dohodě s dosavadním provozovatelem došlo k předání většiny resortu a zbývající části budou předávány v průběhu sezóny tak, aby nedošlo k narušení provozu areálu.

Celý článek...

Bohdanec-jamky-750Může to znít zvláštně, ale začalo to simulátorem a zatím to simulátorem také končí. A to i přesto, že se bavíme o golfovém hřišti. Takže znovu a lépe. Začalo to opravdu simulátorem, pak se přidal driving, prvních šest jamek, které se rozrostly nejprve na devět a posléze na plnokrevných osmnáct. K tomu je nutné připočíst vše, co ke golfovému hřišti náleží – tréninkové plochy, klubovna... A vše se odehrálo v úseku trvajícím necelé čtvrtstoletí. Pokud ještě tápete, hned to napravíme – řeč je o golfovém hřišti v Lázních Bohdaneč.

Celý článek...

Kuneticka-hora-750Hráči, kteří se chystají vyrazit na Kunětickou Horu, se musí připravit na ne příliš příjemné omezení. Z důvodu rekonstrukce greenů se totiž hraje pouze na zimní greeny. Poškození greenů způsobil nedostatek vody. Komplikace přišla v nejméně vhodnou chvíli i proto, že na letošní sezonu připravilo hřiště, na kterém se odehrálo i devět ročníků turnaje Challenge Tour, řadu novinek, aby se hřiště stalo hratelnější a přívětivější: nová kratší odpaliště (4561 m), širší dopadové zóny a také nižší roughy. A také speciální akci platné až do konce roku 2023 zahrát s Kuňku za exkluzívní cenu 500 korun.

Celý článek...

Zbraslav-750Hledáte pro své ratolesti, které rády sportují, program na letní prázdniny? Využijte letní příměstské tábory, které pořádá Prague City Golf na svých dvou hřištích na Zbraslavi a ve Vinoři. Stačí si vybrat jen termín. Obsahová náplň táborů se přizpůsobuje věkovému i výkonnostnímu složení účastníků. V ceně kempu je nejen nabitý golfový program od 9 do 16 hodin, ale také celodenní pitný režim, stravování formou svačina, oběd a svačina, plus čtvrteční táborák s noční bojovkou a možností přespat přímo v místní klubovně. Vybírat si lze z červencových i srpnových termínů, cena je 5900 Kč pro členy a 6900 pro nečleny. V nabídce je i speciální anglický příměstský tábor s limitovaným počtem míst od 3. do 7. července, který probíhá pouze v anglickém jazyce. Cena 6900 korun pro členy, 7900 pro nečleny.

Celý článek...

Kacov-club1-750Za špičkovým golfem můžete vyrazit od čtvrtka 1. 6. až do neděle 4. 6. do golfového resortu Panorama Kácov. Na dvou místních devítkách Forest a Meadows se totiž odehraje první ze dvou podniků Challenge Tour na českém území, a to turnaj D+D REAL Czech Challenge. Ve startovním poli je i třináct českých hráčů. Devět profesionálů včetně Jana Cafourka, Filipa Mrůzka, Aleše Kořínka a také Ondřeje Liesera, který se na velkém turnaji představí po delší pauze. A také čtveřice amatérů ve složení Matěj Bača, Vojtěch Pavelka, Maxmilián Jelínek a Václav Tichý. Jedním z největších jmen mezi zahraničními golfisty je Ital Matteo Manassero, vítěz čtyř turnajů DP World Tour a také vítěz posledního podniku Challenge Tour v Dánsku minulý týden.

Celý článek...

Kaskada-kveten-750Pobytový balíček NEOMEZENÝ GOLF – balíček zahrnuje 1x noc v hotelu Kaskáda na pokoji typu Standard a dva dny neomezeného golfu na 27jamkovém hřišti Kaskáda pro každou ubytovanou osobu. Cena 3 000 Kč (1 osoba) / 4 200 Kč (2 osoby). Ušetříte až 6 400 Kč. Navíc si můžete zakoupit buggy za zvýhodněnou cenu.
Golfový balíček PLAŤ 12, HRAJ 18 – každý platící hráč hraje na hřišti Kaskáda v jakýkoliv den 18 jamek za cenu 12 jamek. Cena po–čt 1 200 Kč/pá–ne 1 400 Kč. Ušetříte až 700 Kč. Navíc si můžete zakoupit buggy za zvýhodněnou cenu.

Celý článek...

ilu-golf-ilu-hrac-750Rádi byste si nechali poradit s drajvováním, ale nepotřebujete individuální výuku s trenérem? Přihlaste se na Veřejnou hodinu drajvování. Ta první bude již ve středu 17. května!

Celý článek...

kaskada-kurz-deti-750Pro velký zájem o výuku golfu na Kaskádě otevírá Kaskáda Golf Academy další krátkodobý kurz pro děti, začátečníky.
Kurz bude probíhat každé pondělí od 15. května do 26. června v čase 15:00 – 16:00 hod. a je určen pro úplné začátečníky, či mírně pokročilé mladé golfisty od 4 let.

Celý článek...

Kestrany-750Spojit golf s dalším zážitkem, například gurmánským? Proč ne? Tak přesně to můžete v golfovém resortu Kestřany u Písku. A vybírat můžete hned z několika nabídek několika turnajových sérií. Vyzkoušet můžete například Kestřanský řízkáč, v němž zaplatíte green fee za zvýhodněnou cenu 690 korun a v ceně máte navíc i skvělý řízek s bramborovým salátem. Další variantou, ale nikoliv poslední, je třeba Kestřanský gurmán.

Celý článek...

Strana 1 z 221

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...