mb12. dubna Mladé Buky zahájí provoz i na druhé devítce, a tak bude hřiště kompletně otevřené. Využijte výhodné nabídky v podobě 50% jarní slevy na green fee a zahrajte si za výhodných podmínek.

Více informací o hřišti na www.grundresort.cz

Zdroj: Mladé Buky

malacky-750Pokud se do Malacek chystáte, pojeďte si tam zahrát společně s turnajovou sérií časopisu Golf v úterý 30. dubna. Turnaj Malacky Open se zvýhodněnou cenou je otevřený pro přihlašování na serveru ČGF. Startovné včetně green fee činí 700 Kč!

Celý článek...

Kaskada-il2-750Pokud máte ve svém okolí přátele či známé, kteří by si chtěli vyzkoušet golf, není lepší tip na nedělní rodinný výlet než na brněnskou Kaskádu, která v neděli 14. dubna otevře své greeny pro každého zájemce. Výuka golfu, zapůjčení holí i vstup na tréninkové plochy bude zdarma. Rezervace předem není podmínkou. Stačí jen přijít!

Celý článek...

Kacov-club1-750Máte doma malého golfistu? Ať už hraje nebo ne, velice rádi se o něj postaráme v rámci dětské golfové akademie. Pod profesionálním vedením se spoustou zábavných aktivit se tyto tréninky letos konají každou sobotu od 10 hodin a to v termínech od 6.4. do 29.6. s pokračováním po letních prázdninách od 7.9. do 19.10.

Celý článek...

mstetice-ilu-750Od pátku 5. dubna se golfistům otevírá i golfový areál Mstětice, ale protože ještě stále probíhá rekonstrukce parkoviště, musí návštěvníci počítat s lehce omezeným provozem. V nové sezoně 2024 se mohou golfisté těšit nejen na hru na místním 18jamkovém hřišti, ale také na novou podobu klubovny včetně restaurace, recepce, toalet a šaten. Rekonstrukce celé klubovny bude dokončena v průběhu května. Do té doby je možné si zakoupit malé občerstvení a pití v provizorní recepci u jamky č. 1. Rezervovat hrací časy je online je možné už od pondělí 1. dubna.

Celý článek...

barbora-ilu-750Od Velikonoc je pro golfisty otevřené také golfové hřiště Barbora u Teplic. Pro zájemce o hru, kteří využívají online rezervaci pak platí upozornění, že od této sezony přešla Barbora na rezervační systém Týčko. Aplikaci si mohou zájemci stáhnout do svých mobilních telefonů a poté si prostřednictvím Týčka rezervovat svůj hrací čas. Rezervace přes TeeTime už nebudou možné. Na Barboře myslí i na ty, kdo chtějí s golfem teprve začít. Pro ně je připraven balíček Start za 15 000 korun, který obsahuje členství v klubu, hrací roční poplatek, přípravu a trénink a také zkoušku na „zelenou kartu".

Celý článek...

Telc-750Dalším jarním přírůstkem mezi otevřenými golfovými hřišti je i Telč. Hraje se už i na letní greeny. Dobrou zprávou pro golfisty je i to, že od konce března je opět možné se ubytovat přímo v areálu v penzionu Šiškův mlýn. Další novinkou je to, že i resort Telč přešel v této sezoně na rezervační systém Týčko od společnosti GolferIS. Svůj startovní čas si tak hráči mohou rezervovat už jen přes aplikaci Týčko, přes předchozí aplikaci TeeTime už nebude možná.

Celý článek...

gkbza-il2-750Od 15. dubna otevíráme Jarní golfový kurz pro děti, golfové začátečníky od 4 let, který bude probíhat každé pondělí od 15. dubna do 17. června (celkem 10 lekcí) za 3 600 Kč.

Celý článek...

Ypsilonka-ilux-750Otevíráme Ypsilonku, víc nepotřebujete vědět. Nemohli jsme se dočkat, až se nejoblíbenější hřiště v České republice otevře a na greenech se opět po zimní pauze objeví nadšení golfisté.

Celý článek...

Strana 1 z 241

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...