terasy-18-750Závěr naší golfové cesty se odehrál na ústeckých Terasách. Osmnáctka se rozkládá v místě bývalého dolu a k jejím výrazným prvkům patří velké jezero, jež vzniklo zatopením původních slojí. Rekultivaci krajiny koneckonců můžete v okolí dodnes pozorovat včetně některých pasáží hřiště, které tu rozhodně sehrává pozitivní roli, a to nejen jako možné útočiště mnoha zvířecích i rostlinných druhů.

Celý článek...

kaskada-ples-750Milí golfisté, chtěli bychom Vás pozvat na Golfový ples na Kaskádě, který proběhne první pátek v roce, 5. ledna 2024. Můžete se těšit na skvělou muziku od kapely Caroline Band, taneční program, bohatý raut a samozřejmě i tombolu. Večerem bude provázet Jiří Míšenský. Ples začíná v 19:00 hod. v kongresovém sále Golfového resortu Kaskáda. Cena vstupenky je 1 990 Kč.

Celý článek...

Beroun-snih-750Zima je tady a s ní i první prosincová a také vydatná sněhová nadílka. Pro golfisty smutné období, ale i tak mohou vyrazit na hřiště Royal Beroun Golf Clubu. Jen golfové nádobíčko musí vyměnit za vybavení na běžkové lyžování. To proto, že na místních osmnácti jamkách čekají na běžkaře připravené běžecké stopy. Navíc zůstává otevřena i místní restaurace, kde jsou k mání svařák i teplá polévka.

Celý článek...

pysely-darek-750Stále ještě dumáte, co nadělit golfistovi k Vánocům? Co třeba vánoční balíček pro dva na Loretě Pyšely? Balíček pro dvě osoby obsahuje ubytování na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, dvakrát fee na 18 jamek, parkování u klubovny a slevu 10% na bugy, ruční vozík, či zapůjčení holí. To vše od pondělí do pátku v ceně 4400 korun. Nebo si můžete doslova vychutnat vánoční voucher do restaurace Loreta v hodnotě 1000 korun. Vybírat si můžete i z další nabídky na místním eshopu.

Celý článek...

terasy-poukazy-750Vyberte si některé z vánočních dárků pro golfisty z nabídka golfového resortu Terasy Ústí nad Labem. Výběr je hodně pestrý a vybere si z něj golfista každé úrovně. Od začátečníků až po zkušené hráče. V nabídce jsou fee, tréninky s profesionálními trenéry, nebo také lekce Golf na zkoušku. Co například? Zvýhodněný balíček šestkrát green fee na 18 jamek za 4590 korun, nebo dvě green fee na 18 jamek za 1780 korun, nebo už zmíněná lekce Golf na zkoušku za 490 korun, která vás vtáhne do světa golfu.

Celý článek...

grosPřátelé, hřiště už odpočívá pod sněhovou peřinou, začal advent a my jsme jako každý rok přemýšleli nad tím, jak vás obdarovat za včasnou platbu členství. Nakonec zvítězil návrh, že ke každému zaplacenému členství do 31. 12. 2023 přidáme pokaz na 2x půjčení autíčka na 9 jamek, nebo 1x na 18 jamek. Rodinné členství to má 4x 9 jamek, nebo 2x 18 jamek. Snad vás to potěší.

Celý článek...

cinovec-3-750Jako na větrné hůrce si můžete připadat na Cínovci, jedná se totiž o nejvýše položené tuzemské hřiště. I proto jsme o den dříve přehodnotili plánovanou návštěvu. Ta nicméně byla povinná. Mimo jiné proto, že v posledních letech se nad osudem hřiště trochu smrákalo, nechtěli jsme proto riskovat situaci, že už si tu třeba nikdy nezahrajeme. Zkušenost z Trhového Štěpánova či Kláštera Teplá nás poučila...

Celý článek...

mstetice-hriste-750Hledáte dárek k Vánocům a zároveň přemýšlíte o novém členství? Tak to můžete vzít takříkajíc z jedné vody na čisto. Vyberte si některé z pestré nabídky členství v Golf Clubu Mstětice na příští rok a pokud zaplatíte ještě do konce roku 2023, můžete získat plno výhod. V nabídce je členství od varianty Basic za 1590 korun, přes Basic Plus za 4900 korun až po Basic Plus Play za 8700 korun, které obsahuje mj. osm her na 18 jamek plus další zajímavé slevy a výhody. Vybírat ale můžete i další zajímavé dárky. Mrkněte se na místní e-shop.

Celý článek...

black-bridge-il-750Zajímavé vánoční dárky pro golfisty, menší i větší, připravili v golfovém resortu Black Bridge na pražském Černém Mostě. A z čeho lze vybírat? Od klasiky v podobě voucherů na 9 nebo 19 jamek, nebo členství v klubu na rok 2024 za 3500 korun, které při platbě do konce roku obsahuje i atraktivní bonus 3 hry na 18 jamek. V nabídce je ale také golfový kurz pro začátečníky, nebo míčky na driving a další produkty. Stačí si jen vybrat.

Celý článek...

Strana 1 z 233

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...