korenec-most-750Jezdíte rádi na Kořenec? Já ano. Byl jsem zde na svém prvním hřišti, přátelé - ortodocxní golfisté, vědomi si mých schopností - mi nedovolili udeřit do posvátné země holí, směl jsem jen rozrýt drajvink zapůjčenou sedmičkou a prošel jsem si s nimi devět jamek – těch devět, k nimž za nějaký čas přibyla druhá devítka. Dávno tomu.

Celý článek...

mountain-750Otevřeli jsme pro rozsáhlé rekonstrukci Penzion MOUNTAIN v atraktivním prostředí Beskyd, v těsné blízkosti Prosper Golf Resortu Čeladná, a při pobytu do 31.7. jsme po Vás připravili výhodné letní akce:

Celý článek...

black-bridge-il-750Prázdniny ve znamení zajímavých akcí a slev můžete zažít během letních měsíců na hřišti Black Bridge na pražské Černém Mostě. Odtartovaly prázdninové happy hours. Když si zarezervujete tee time nejméně dva dny předem bez možnosti storna přes mobilní nebo webovou aplikaci TeeTime získáte 30 procent slevu. Za víkendová odpoledne v červenci a srpna od 14:30 zaplatíte za 18 jamek 1250 korun a děti hrají v doprovodu platícího hráče o víkendu od 14:30 pouze jednu korunu. Podmínkou je pouze věk do 16 let.

Celý článek...

Kuneticka-hora-750Hledáte, kam vyrazit za golfem? Co třeba na Kunětickou Horu a využít některý z balíčků, které resort nabízí? Využít lze například poukaz na hru na 18 jamek za 1200 korun na kterýkoliv den v týdnu včetně svátků. Nebo využít balíček Golf Max na neomezený golf na dva dny s jednou nocí plus neomezené míčky na driving range za 3300 korun. Co balíček obsahuje? Ubytování pro jednu osobu na dvoulůžkovém pokoji se snídaní, vstup na driving, neomezené množství tréninkových míčků, 50% sleva na vstup do Cedrus Spa saunového světa 20% slevu na bugy.

Celý článek...

cebr-klubovna1-750Golfová sezona je v plném proudu i na Čertově břemeni, kde si už tradičně můžete vychutnat nejen parádní golf v krásné jihočeské přírodě a na kvalitním hřišti, ale také si užít zajímavé nadstavby v podobě Gurmánských víkendů. Ten nejbližší 19. až 21. července je zaměřený na francouzskou kuchyni. Těšit se můžete na vyhlášené francouzské speciality a chybět nebude ani degustace francouzských vín z vyhlášených apelací. Prostě to stojí za návštěvu!

Celý článek...

ypsilon-iluxx-750Letní měsíce jsou ideálním časem okusit něco nového. Třeba golf a třeba na liberecké Ypsilonce. Stačí využít akci Pojď na golf. Balíček pro úplné začátečníky přijde jen na 890 korun. A co balíček Pojď na golf obsahuje? Zapůjčení golfových holí v rámci tréninku, sadu tří míčků do kapsy, vstup na tréninkové plochy na hřišti, jedna lekce s trenérem a 120 míčků pro trénink. A pak už jen s chutí do toho.

Celý článek...

mstetice-klubovna-750Zahrajte si během letních měsíců 18jamkové hřiště ve Mstěticích za lepší ceny. Jak na to? Vyrazte na golf do Mstětic v pondělí, protože to se 18 jamek hraje za 900 korun. Nebo využijte voucher časopisu Golf 2v1, který platí v Golf Clubu Mstětice každé úterý. Normální green fee je 1400 korun, takže ve dvou to máte za polovic. Nebo si zahrajte při zlaté hodince, akci připravené na prázdninové měsíce. Od 1. července až do 31. srpna si zahrajete od 17 hodin za tzv. sunset fee ve výši 950 korun.

Celý článek...

Hodkovicky-il-750Nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé golfisty nabízí Golf Club Hodkovičky tzv. refresh kurzy Ty jsou určené pro hráče se slušným HCP, kteří ale z nějakých důvodů delší čas golf nehráli, a tak chtějí opět oživit golfové návyky a svou hru. Během kurzů refresh se znovu rozehrajete a získáte jistotu před vstupem na hřiště. Vybírat může z několika možností – tou základní jsou čtyři lekce během 14 dní dvakrát v týdnu pro dvě až čtyři osoby za 1900 korun. Vybírat ale lze i z nabídky speciálních kurzů zaměřených na zlepšení konkrétních dovedností.

Celý článek...

Mlade-Buky-750Výhodnou nabídku v podobě akce dvě green fee za cenu jednoho aktuálně nabízí Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách. Zvýhodněná letní nabídka platí v termínu od 8. do 18. července pro hru na 18 jamek, a to vždy od pondělí do čtvrtka. Přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii a užijte si zábavu i aktivní dovolenou!

Celý článek...

Strana 1 z 248

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...