indoor-750Stejně jako každý rok jsme letošní sezonu Indoor Relax Golf zahájili 1. listopadu 2022. Golfisté i negolfisté si k nám chodí užít nevšední golfový zážitek. Svoji návštěvu můžete zahájit v příjemném prostředí naší klubovny, kde zapomenete na stres všedního dne.

Celý článek...

Roznov-zima-750Do Rožnova se opět vrátila zima. V neděli 22.1. byla skútrem projeta stopa v golfovém areálu. Jsou pro Vás připravené 2 okruhy, jeden je dlouhý přibližně 2 km a druhý cca 800 m. Připravte si běžky a můžete se pustit do toho.

Celý článek...

ilu-maskarni-bal-750Vítáni jsou všechny princezny, víly, spidermani, piráty a další pohádková stvoření. Dětský maškarní bál se koná již 19.2. od 15.00. Nachystaný je zábavný program s tombolou a spoustu tance. Ke konci na Vás čeká vyhodnocení tří nejlepších masek.

Celý článek...

berovice-zima-750Provoz golfového resortu přešel do zimního režimu. Tento režim je platný od 1.1.2023 do začátku sezóny 2023. Spolu s tím přišlo i pár změn, a to například: hřiště je pouze otevřeno podle počasí, otevírací doba hřiště je od 9:00 –18:00 hod., recepce byla přesunuta do startovacího domečku na jamce číslo 1, platí zimní ceník služeb.

Celý článek...

svratka-kempy-750Kemp oplývá tradiční výbornou atmosférou, ze které jsou děti nadšeni. Vhodný je jak pro začátečníky, tak pro pokročilé děti ve věku 5 až 18 let. Kapacita jednoho termínu je 20 účastníků. Vedoucí bude stejně jako v minulém roce Martin Hromádka.

Celý článek...

ilu-simulatory-750Vítězem 1.kola O mistra na simulátoru se stal pan Vladan Stebel a získal dárkový poukaz na masové korýtko pro 7 osob z restaurace U Parduby.
Dne 2.1. se uskutečnilo 2.kolo turnaje O mistra na simulátoru, celý leden hrálo hřiště TPC SAWGRASS a vítěz opět získal dárkový poukaz na masové korýtko pro 7 osob.

Celý článek...

Kacov-club1-750Ať s golfem teprve hodláte začít, nebo máte za sebou pár prvních her, či jste naopak zkušený hráč, který chce svou hru ještě dál posunout, perfektní podmínky pro trénink a vylepšení své hry najdete v resortu Panorama Kácov, kde vám tréninky doslova ušijí na míru dle vašich potřeb a možností. Pro větší skupiny je možné zorganizovat i golfovou akademii. A zrovna tak připravit pravidelné golfové tréninky pro děti a mladé hráče zaměřené nejen na výuku a zlepšení golfových dovedností, ale také na vylepšení sportovní kondice.

Celý článek...

jezera-vlajka-750I v zimních měsících je možné si zahrát na Jezerech, platí tam celodenní zimní FEE, který pro hráče stojí 250 Kč. Resort se po zimní pauze opět otevřel 23.1.2023, jsou dostupné všechny vnitřní prostory, simulátory, restaurace i hotel Jezera. Při teplém počasí by se Vám umožnila i hra na hřišti Jezera.

Celý článek...

Berovice-750Staňte se v roce 2023 členem Golf Clubu Beřovice a užívejte si celoroční bezplatnou hru. Beřovice nabízejí tři druhy členství pro všechny kategorie golfistů, stačí si jen vybrat. A jaké jsou možnosti? Řádné členství Beřky umožňuje celoroční volný vstup, člen neplatí fee plus může využít řadu dalších benefitů, např. pozvat si každé úterý až tři hosty do svého flightu za zvýhodněnou cenu celého flightu 1800 korun. Vstupní poplatek činí 15 000 korun plus roční hrací poplatek ve stejné výši. Využít lze i roční členství Beřky1 za 1800 korun, nebo Beřky3 za 3600 korun, které obsahuje i třikrát fee na 18 jamek.

Celý článek...

Strana 1 z 212

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...