motol-devitka-750Hned několik typů členství na rok 2024 připravil Golf Club Motol. Od základního registračního za 1590 korun, v němž vedle registrace v ČGF získáte i dvě hry na 9 jamek dle vašeho výběru a výhodné slevy pro členy klubu, přes předplacenou hru za 9000 korun včetně 35 her na 9 jamek, až po neomezenou hru za 13 000 korun. Senioři nad 65 let získají roční neomezenou hru už za 7000 korun, děti, mládež a studenti v cenách od 3900 až do 7000 korun.

Celý článek...

Hodkovicky-750Členství v golfovém klubu nemusí stát stovky tisíc korun. Dokonce ani desítky tisíc. V Golf Clubu Hodkovičky připravili pro zájemce čtyři varianty členství podle věku – Play, Senior, Junior a Kid. Všechny jsou bez vstupního poplatku a s členstvím získáte ještě množství dalších výhod. A jaké jsou ceny členství na rok 2024? Roční členství Play pro hráče od 24 do 64 let přijde na 3000 korun, Senior pro hráče od 65 let na 2500 Kč, Junior pro hráče ve věku 19 až 23 let na 2500 a členství Kid pro děti do 18 let na 2000 korun.

Celý článek...

black-bridge-il-750Zimní počasí sice golfu nijak zvlášť nepřeje, většina hřišť se uložila k zimnímu spánku, ale neplatí to pro golfový resort Black Bridge na pražském Černém Mostě. Pokud to počasí dovolí, bude otevřeno nejen mezi svátky, ale také v závěru roku, takže můžete vyrazit zahrát si poslední rundu roku 31. 12. 2023 (hřiště je otevřené od 8 do 15 hodin), nebo naopak první hned 1. 1. 2024. Hřiště je otevřené od 9 do 16 hodin. K tradici prvního dne roku patří i Novoroční odpal 1. ledna od 13 hodin z terasy restaurace. Zahřát se můžete svařákem, k zakousnutí je připravená štrůdl a dát si můžete i česnečku a čočku na kyselo.

Celý článek...

kacov-nadhled-750Tak se nějak stalo tradicí, že v Panorama Golf Resortu připraví každoročně pro golfisty nějaké to překvapení, nebo spíš novinku. Na hřišti i mimo něj. Letošní sezona nebyla výjimkou. Pravda nově předělané bunkery na Riveru, tedy jedné ze tří místních devítek, hráči nejspíš až tolik neocení vzhledem k tomu, že pískovým „pastičkám" se raději každý vyhýbá. Zásadní událostí v resortu se ale staly turnaje Challenge Tour a LET Access Series a také se rozjela další etapa bydlení na golfu Panorama Golf Village. Více jsme se dozvěděli od manažera resortu Tomáše Malce.

Celý článek...

Mnich-ilu-750Udělejte si s předstihem radost sobě i svým blízkým. Stačí si vybrat z nabídky golfových pobytů v Golfresortu Monachus a využít zajímavých aktuálních slev. Užijete si nejen parádní golf na hřišti Mnich uprostřed úžasné jihočeské krajiny, ale k tomu i atraktivní ubytování ve vilách Amenity Resortu Česká Kanada. Po dni vyplněném golfem si můžete užít třeba grilování v soukromí vaší vily, nebo jen relaxovat na terase s výhledem na rybník Mnich. A co golfový pobyt obsahuje? Ubytování v prostorné vile 3 km od golfového resortu, neomezený golf, žetony na driving během pobytu zdarma a slevu 200 korun na zapůjčení e-cart.

Celý článek...

vinor-club-sluka-750Dobrá věc se podařila, čekání je u konce. I tak by se dalo začít povídání o vinořské osmnáctce, neboť myšlenka na zrod hřiště se datuje do roku 2000. Na její zhmotnění však museli golfisté čekat déle než dvě dekády. Přijeli jsme se na vlastní kůži přesvědčit, zda se čekání vyplatilo. Jaké je naše resumé?

Celý článek...

Celadna-clubhouse-750Vybírat a nakupovat zajímavé golfové dárky lze i v pohodlí domova. Co třeba mrknout na nový e-shop Prosper Golf Resortu Čeladná? Pak už stačí jen vybírat. Vouchery můžete zakoupit nejen na klasické green-fee na některém ze hřišť Old Course, New Course, nebo nedaleké Ostravici, ale v nabídce jsou i další možnosti – na hru na simulátoru, na zapůjčení bugy, na driving range, na pořízení karty Golfsezónka, a nebo podle aktuálního počasí třeba i na vstup na místní běžkařské tratě do Prosper Snow Areny.

Celý článek...

black-bridge-il-750Golfové Vánoce z Černého Mostu? Proč ne? Výběr je totiž natolik pestrý, že si z něho vybere každý golfový nadšenec. Od těch drobných a menších dárků až po ty větší. Potěšit golfistu tak můžete voucherem na hru na 9 jamek, 18 jamek nebo rovnou voucherem na 2 krát 18 jamek plus bugy. Skvělým dárkem může bát i členství v golfovém klubu Black Bridge a navíc získáte bonus 3 krát 18 jamek za platbu do konce roku 2023. Ti, kteří chtějí vylepšit svou hru, ocení dárek v podobě 3000 míčků na driving, nebo lekce s trenérem.

Celý článek...

zbraslav klub ilu 750Nejlepším dárkem pro golfistu je takový, který si náležitě užije. Do této kategorie patří i nabídka členství v Prague City Golf. Darujte pod stromeček vánoční voucher s členstvím. A je pouze na vás, jaký tip členství vyberete. V nabídce je řada od členství Basic za 1490 korun, přes Atraktiv za 4490 korun až po Komfort za 7990 korun. Při nákupu dostanete elektronický voucher, který lze vytisknout a obdarovat jím své blízké. Poté s voucherem osobně přijít na některou z recepcí Prague City Golf ve Vinoři, na Zbraslavi, nebo Rohanském ostrově a vyplnit přihlášku. A pak už si užívat golf!

Celý článek...

Strana 4 z 238

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...